Ahşap Kedi Kulübesi

Ahşap kedi kulübesi ve hayvan barınağı ürünlerinin tüm modellerini düşük fiyat garantisi ile buradan bulacaksınız.

Ahşap Kedi Kulübesi

Ahşap kedi kulübesi imalatı, üretimi ve ekonomik fiyatlar ile satış yapmaktayız. Ahşap ve ağaç kedi kulübeleri ve kedi evleri modelleri, çeşitleri ve ihiyacınıza uygun hazırlıyoruz. Her türlü kulübe için sayfamızdaki ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. 

Hayvan barınakları imalatını, evcil dostlarımızın yaşam alanlarının olduğu bilinci taşıyarak yapıyoruz. Kedi kulübesi modellerini bulunduğunuz yerin mimarisine uygun şekilde tasarlıyoruz. Sağlık standartlarına uygun ithal boyalar ile renklendirebiliyoruz.

Ahşap Kedi Kulübesi Fiyatları

Kedi evi fiyatları konusunda kaliteli ve ekonomik çözümler ürettiğimizi bilmenizi isteriz. İstanbul merkezli üretim atölyemizde imalatını yaptığımız hayvan barınakları için özel sipariş almaktayız.

Kedi Kulübesi Bakımları

  • İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapıldığı takdirde, ömrü de uzayacaktır.
  • Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır ve çatlaklar oluşturmaktadır. Bunun önüne geçmek için bakımlarının yapılması önemlidir.
  • Dış cephelerde çatlak varsa, dolgu malzemeleri ile doldurularak boya işlemi yapılmalıdır.
  • Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar; macun veya boya ile doldurulup geçiştirilmemelidir. Bunun için mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Aksi halde, çürüyen ahşap, çevresindeki ahşaplara da zarar verecektir.
  • İki yılda bir temizlenip kurutulmuş yüzeyler, baharda bir kat örtücü boya ile boyanmalıdır.

 

Online Satış Noktası

Dekoratif, şık ve kullanışlı ahşap model ve tasarımlarımızı kredi kartına taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.
Satın Al

Ahşapçı Hakkında

Mekanlarınıza görsellik katacak saksı, bank, kamelya gibi dekoratif ahşap modellerimizi buradan bulabilirsiniz. Ahşapçı olarak ahşabın sevilen her halini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak kullanım amacı bulunan ahşap ürünleri, işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır.

1999 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren Ahşapçı, Türkiye’ye hizmet veriyor. Sektöründe kendini sürekli yenileyerek ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tüm ahşap ürünlerinde özel sipariş talepleriniz için iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz. Tasarım ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 

Özel Sipariş Talebi

Özel talepleriniz için, bize iletişim hattından ulaşabilirsiniz.
Talepte bulunun
Sohbeti Başlat
Merhaba, Ahşapçı'ya Hoş Geldiniz. Nasıl Yardımcı Olabiliriz?