Ahşap Piknik Masası

Çeşitli tasarım ve modellerde ahşap piknik masası uygulamalarını en uygun fiyatla sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ahşap Piknik Masası

Modern, şık ve seçkin mekanlar için vazgeçilmez tamamlayıcı aksesuar olan ahşap piknik masası tasarımları AHŞAPÇI‘da…

Ahşap piknik masası her yerde olduğu gibi bahçe işlerinde de kullanılan en önemli dekorasyon ürünüdür. Bahçenize ayrı bir hava katan ahşap modelleri, diğer mekanlarda da önemli bir yer tutmaktadır.

Bu ürünler dış mekan kullanımına ve hava şartlarına tam dayanıklıdır. Ürünlerimiz zorlu hava şartlarına maruz kalan alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Çürümeye, kurtlanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

Ahşap Piknik Masası Uygulamaları

Ahşap piknik masası modellerimiz emprenye olan ahşap çürümez, korozyona uğramaz, hava şartlarından, böcek ve mantarlardan etkilenmez. Zamanla eğrilip bükülmez ve üzerinde çatlamalar meydana gelmez.

Bu sistem uygulandığı takdirde ahşap, minimum 20-30 yıl dayanabilir. Ahşap masalarımıza püskürtme yoluyla da emprenye yapılabilir.

Ahşap Piknik Masası Bakımı

  • İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapıldığı takdirde, ahşap yapının ömrü de uzayacaktır.
  • Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır ve çatlaklar oluşturmaktadır. Bunun önüne geçmek için bakımlarının yapılması önemlidir.
  • Dış cephelerde, eğer varsa, her yıl çatlaklar dolgu malzemeleri ile doldurulmalı ve boya işlemi yapılmalıdır.
  • Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar; macun veya boya ile doldurulup geçiştirilmemelidir. Mutlaka yenisiyle değiştirilmelidir. Aksi takdirde, çürüyen ahşap, çevresindeki ahşaplara da zarar verecektir.
  • İki yılda bir defa temizlenip kurutulmuş yüzeyler, fazla sıcak olmayan bahar aylarında bir kat örtücü boya ile boyanmalıdır.

 

Online Satış Noktası

Hem dekoratif ve şık, hem kullanışlı ahşap model ve tasarımlarımızı kredi kartına taksit imkanı ile online satış sitemizden satın alabilirsiniz.
Satın Al

Ahşapçı Hakkında

Ahşapçı olarak, mekanlarınıza görsellik katacak saksı, bank, kamelya gibi dekoratif ahşap modellerimizi buradan bulabilirsiniz. Ahşapçı olarak ahşabın sevilen her halini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak kullanım amacı bulunan ahşap ürünleri, işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır. 

1999 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren Ahşapçı, Türkiye’ye hizmet veriyor. Sektöründe kendini sürekli yenileyerek ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tüm ahşap ürünlerinde özel sipariş talepleriniz için iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz. Tasarım ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 

Özel Sipariş Talebi

Özel talepleriniz için, bize iletişim hattından ulaşabilirsiniz.
Talepte bulunun
Sohbeti Başlat
Merhaba, Ahşapçı'ya Hoş Geldiniz. Nasıl Yardımcı Olabiliriz?