Modern Ahşap Saksı

Ahşap saksı ve ahşap ürünlerinin sevilen tüm modellerini Ahşapçı‘da en uygun fiyatla bulacaksınız. Ürünlerimiz zorlu hava şartlarına maruz kalan alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Ahşap modellerimiz çürümelere ve kurtlanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

Ahşap Saksı

Ürünlerin iç kısmı su yalıtımına dayanıklı özel malzeme ile kaplanmıştır. Saksılar direk toprak ve suyla temas etmeyecekleri için daha uzun ömürlü ve çürümeye karşı dayanıklıdır.Toprakla temas eden iç kısımlar membran dönülerek toprağın direk ağaca teması önlenmiştir.

Ahşap Saksı Özellikleri

Ahşap saksılarda ideal ölçüler; dikdörtgen saksılar için 40cm yükseklik, 40cm genişlik 90cm dir. Kare saksılarda 40cm uzunluk 40cm genişlik 40cm yükseklikte olmaktadır. Ancak bu ölçüleri bahçelerinizin, teraslarınızın işyerlerinin ya da restaurantlarımızın durumuna göre değiştirebilmekteyiz.

Kullanım Alanları

Ahşap her yerde olduğu gibi bahçe işlerinde de kullanılan en önemli dekorasyon ürünüdür. Bahçenize ayrı bir hava katan bu modelleri,aynı zamanda yetiştirdiğiniz bitkiler için önemli bir yer tutmaktadır.

Tüm dış mekân koşullarında kullanıma uygundur. Toprak, çim, beton zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özel Sipariş Talebi

Özel sipariş talebinde bulunmak istiyorsanız, bize iletişim hattından ulaşabilirsiniz.
Özel Sipariş

Ahşapçı Hakkında

Ahşapçı olarak, mekanlarınıza görsellik katacak saksı, bank, kamelya gibi dekoratif ahşap modellerimizi buradan bulabilirsiniz.

1999 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren Ahşapçı, Türkiye’ye hizmet veriyor. Sektöründe kendini sürekli yenileyerek ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Ahşap ürünleri için özelsipariş talepleriniz için iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.