Seperatörlü Saksılar

Hem dekoratif, hem kullanışlı ahşap seperatörlü saksı bahçe, balkon ve alanlarınıza yeni bir renk katacak. Ahşap seperatörlü saksı modellerimizi kullanım alanınıza uygun olarak yüksek kalitede ve minimum maliyetle tasarlıyoruz

Seperatörlü Saksılar

Seperetörlü saksılar iç kısmının su yalıtımına dayanıklı özel malzeme ile kaplanmıştır. Bu nedenle bahçe saksıları direk toprak ve suyla temas etmeyecekleri için daha uzun ömürlü ve çürümeye karşı korunaklı olacaktır. Toprakla temas eden iç kısımlar membran dönülerek toprağın direk ağaca teması önlenmiştir.

Seperatörlü Saksı Özellikleri

Modern, şık ve seçkin mekanlar için vazgeçilmez tamamlayıcı aksesuarlar Ahşapçı’dan alınır. Ahşap seperatörlü saksılar için idaal ölçüler; dikdörtgen saksılar için 40 cm yükseklik,40cm genişlik 90 cm, Kare saksılarda 40 cm uzunluk 40cm genişlik 40 cm yükseklikte olmaktadır. Ancak bu ölçüleri bahçelerinizin, teraslarınızın işyerlerinin ya da restaurantlarımızın durumuna göre değiştirebilmekteyiz.

Seperatörlü Saksı Kullanım Alanları

Ahşap her yerde olduğu gibi bahçe işlerinde de kullanılan en önemli dekorasyon ürünüdür. Bahçenize ayrı bir hava katan bu modelleri,aynı zamanda yetiştirdiğiniz bitkiler için önemli bir yer tutmaktadır.

Tüm dış mekân koşullarında kullanıma uygundur. Toprak, çim, beton zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Saskı Bakımları

  • İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapıldığı takdirde, ömrü de uzayacaktır.
  • Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır ve çatlaklar oluşturmaktadır. Bunun önüne geçmek için bakımlarının yapılması önemlidir.
  • Dış cephelerde çatlak varsa, dolgu malzemeleri ile doldurularak boya işlemi yapılmalıdır.
  • Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar; macun veya boya ile doldurulup geçiştirilmemelidir. Bunun için mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Aksi halde, çürüyen ahşap, çevresindeki ahşaplara da zarar verecektir.
  • İki yılda bir temizlenip kurutulmuş yüzeyler, baharda bir kat örtücü boya ile boyanmalıdır.

 

Online Satış Noktası

Dekoratif, şık ve kullanışlı ahşap model ve tasarımlarımızı kredi kartına taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.
Satın Al

Ahşapçı Hakkında

Mekanlarınıza görsellik katacak saksı, bank, kamelya gibi dekoratif ahşap modellerimizi buradan bulabilirsiniz. Ahşapçı olarak ahşabın sevilen her halini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak kullanım amacı bulunan ahşap ürünleri, işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır.

1999 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren Ahşapçı, Türkiye’ye hizmet veriyor. Sektöründe kendini sürekli yenileyerek ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tüm ahşap ürünlerinde özel sipariş talepleriniz için iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz. Tasarım ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 

Özel Sipariş Talebi

Özel talepleriniz için, bize iletişim hattından ulaşabilirsiniz.
Talepte bulunun
Sohbeti Başlat
Merhaba, Ahşapçı'ya Hoş Geldiniz. Nasıl Yardımcı Olabiliriz?