Üstü Kapalı Piknik Masaları

Üstü kapalı piknik masaları, kullanmak kullanmak istediğiniz alana göre kaliteli bir işçilikle yapılmaktadır.

Üstü Kapalı Piknik Masaları

Modern ve seçkin mekanlar için vazgeçilmez tamamlayıcı aksesuar olan üstü kapalı piknik masaları AHŞAPÇI’da…

Üstü kapalı piknik masaları bahçe işlerinde de kullanılan en önemli dekorasyon ürünüdür. Çünkü bahçenize ayrı bir hava katan modeller, diğer mekanlarda da önemli bir yer tutar.

Piknik masaları dış mekan kullanımına ve hava şartlarına tam dayanıklıdır. Ürünlerimiz zorlu hava şartlarına maruz kalan alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Çürümeye, kurtlanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

Üstü Kapalı Piknik Masaları Uygulamaları

Üstü kapalı piknik masaları modellerimiz emprenye olan ahşap çürümez. Ayrıca korozyona uğramaz ve hava şartlarından, böcek ve mantarlardan etkilenmez. Zamanla eğrilip bükülmez ve üzerinde çatlamalar meydana gelmez.

Bu sistem uygulandığı takdirde ahşap, minimum 20-30 yıl dayanabilir. Ahşap masalarımıza püskürtme yolu ile emprenye yapılmaktadır.

Piknik Masalarının Bakımı

  • İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapıldığı takdirde, ömrü de uzayacaktır.
  • Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır ve çatlaklar oluşturmaktadır. Bunun önüne geçmek için bakımlarının yapılması önemlidir.
  • Dış cephelerde, eğer varsa, her yıl çatlaklar dolgu malzemeleri ile doldurulmalı ve boya işlemi yapılmalıdır.
  • Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar; macun veya boya ile doldurulup geçiştirilmemelidir. Bunun için mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Aksi halde, çürüyen ahşap, çevresindeki ahşaplara da zarar verecektir.
  • Bir veya iki yılda bir temizlenip kurutulmuş yüzeyler, baharda bir kat örtücü boya ile boyanmalıdır.

 

Online Satış Noktası

Dekoratif, şık ve kullanışlı ahşap model ve tasarımlarımızı kredi kartına taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.
Satın Al

Ahşapçı Hakkında

Mekanlarınıza görsellik katacak saksı, bank, kamelya gibi dekoratif ahşap modellerimizi buradan bulabilirsiniz. Ahşapçı olarak ahşabın sevilen her halini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak kullanım amacı bulunan ahşap ürünleri, işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır.

1999 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren Ahşapçı, Türkiye’ye hizmet veriyor. Sektöründe kendini sürekli yenileyerek ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tüm ahşap ürünlerinde özel sipariş talepleriniz için iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz. Tasarım ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 

Özel Sipariş Talebi

Özel sipariş talebinde bulunmak istiyorsanız, bize iletişim hattından ulaşabilirsiniz.
Talepte bulunun
Sohbeti Başlat
Merhaba, Ahşapçı'ya Hoş Geldiniz. Nasıl Yardımcı Olabiliriz?